Paragliding tandem - rezervace termínu letu

Vlastníte (dárkový) poukaz? Nebo se chcete prolétnout v tandemu s našimi piloty? Rezervujete si předběžně svůj termín paragliding tandemového letu zde ve formuláři!

V případě létání na navijáku v Panenském Týnci upřednostňujeme sobotu, neděli si ponecháváme jako náhradní termín pro případ špatného sobotního počasí. Kapacita tandemových letů je na navijáku velká - zpravidla lze přijet na poslení cvíli i bez rezervace.

Pro lety na Rané u Loun doporučujeme včasnou rezervaci - daleko více záleží na vhodném počasí a létáme nejvíce dva až tři lety. Většinou odpoledne nebo v podvečer.

Po rezervaci termínu letu sledujte, na naší stránce Novinek nebo přímo na Facebooku, aktuální informace o létání tandemů. Zejména zda nám provoz na letišti a počasí umožní v naplánovaný den tandemy létat. Pokud podmínky nebude letové, nic se neděje - poletíme kdykoliv to bude možné později.

Důležité: Vždy si telefonicky ověřte aktuální letové podmínky, ještě před odjezdem z domova! Zde uvedené termínové možnosti tandemového létání průběžně upravujeme, doplňujeme a posouváme dle našich možností a vývoje počasí (podmínek pro létání).


Zde uvedené termíny a letová místa jsou orientační - aktuální provoz a bezpečné létání tandemů vždy záleží na počasí. Často operativně zařazujeme i další letové dny nad tento plán, aktuální informace zde: Novinky
kg
Stačí orientačně, potřebujeme znát pro zajištění odpovídající velikosti tandemu (při více zájemcích oddělit čárkou).
Kolik tak asi může být pět + 5 =